HOME

SB/AFFS/Dotazník

Povídky na přání

- Již napsané [Zde]

Narozeniny blogu: 21.června 2012

Mé další blogy:
- www.fan-fiction-naruto.blog.cz (pomáhám admince/Drakushce)
- www.the-story-world.blog.cz (S Naomi no Yama)

Třešňoví polibek (shounen-ai)

22. června 2012 v 17:23 | Tayo Hatake |  <Jednorázovky>
Tak jo...je to krátké a je tam jenom shounen-ai...prostě romantika ^^
Mě osobne se tahle jednorázovka celkem líbí...no o je takm Kakashi =DD
Jinak Yamata/Tanzoua mám ráda takže o něm i ráda píšu...no prostě..koho to zajímá ať si to přečte =)

Jarní den.Třešňové lístky jsou všede kam jen oko dohlédne.To je trefné.Oko.Jen jedno.Stejně jako máš ty.Jako máš ty Kakashi...Ty jsi tak dokonalí až je to neuvěřitelné.Sladký úsměv,laskavé oči,krásný hlas a k tomu ty tvoje hebké vlasy..Ách bože nad čím to zase přemíšlím...Ale nemůžu si pomoci.Ty jsi tak..tak...tak-
,,Tanzou jsi v pořádku??"Zamávál jsi před očima rukou.Zamrkám a vrátím se do reality.Kývnu.Usměješ se.
,,Musíme vyrazit...už takhle mám zpoždění..."Promluvil jsi ke mě a mě z tvého hlasu přejel příjemný mrazík po zádech.Jak bych ti mohl říct ne.Nebo cokoli jiného co by si s tebou protiřečilo.
,,Jo..pojď jdeme..."Seskočil jsem dolů ze stromu a utíkal na smluvené místo kde začneme naši misi.

,,Miluju tě."To byla poslední slova která jsem chtěl slyšet.Ale né z cizích úst a mířená k tobě.Jak já žárlil když ti to řekl.Málem jsme prasknul vzteky když jsi skončil v jeho nárudčí.Nevím jestli jsi chtěl nebo ne.Každopádně mě to tolik ranilo že jsme musel pryč.Utekl jsem.Nevěděl jsme kam utíkám ani za jak dlouho tam budu.Jediné co jsme chtěl bylo útéct...A když nešlo útéct realitě tak uteču alespoň tobě.Tobě,a všem ostatním,kteří mě zahrnou otázkami kam jsem zmizel.Doběhl jsem až do třešňové zahrady.Sedělo tam pár párů.Většinou dívka s chlapcem...ale já nechtěl divky ani vidět...chtěl jsme tebe...Jenom tebe a nikoho jiného.Ale našli se i chlapci kteří se přišli projít.Hned jak jsem spatřil bělovlasého muže moje mysl zase klesla k myšlenkám o tobě.Proč?Proč zrovna do tebe! Sakra proč!!!

,,Tanzou?"Uslyšel jsem za sebou.Otočil jsme se a málem skončil na zemi jak jsme se vyděsil.Stál jsi tam ale ne jen tak.měl jsi v ruce růži a divně rozpačitý pohled.Podlomila se mi kolena nad tím jak sladký jsi mi připadal.
,,Hm?"Bylo jediné na co jsme se zmohl.Pořád mě to moc bolelo.A pohled na tebe mi nepomáhal.
,,Musím ti něco...musím ti něco říct Tanzou..."Začal jsi.A já věděl že je buť hodně zle nebo hodně dobře...každopádně to co řekneš rozhodne o mém životě.
,,Jak se mi dneska Asuma přiznal,..."Polknul jsi.A já věděl,že je rozhodnuto...hodně zle.
,,Taky chci být tak statečný....A proto jsem vlastně přišel za tebou."Neják jsme nepochopil co má tvoje láska s Asumou společného se mnou.Proletělo mi hlavou.
,,Miluju tě Tanzou..."Vyslovil jsi .....Vyslovil jsi...Co jsi vlastně vyslovil.To co jsme chtěl nebo to co mě bolelo ještě víc.Ani jsme se nehnul,stál jsme před tebou a hleděl na tebe.Posmutněl jsi.
,,J-já vím že jsme oba k-kluci...a-ale...Prosím..d-dej mi šanci..."Začal jsi rozpačitě koktat.Věděl jsme že nevíš co říct aby to nevyzmělo něják špatně.Ale omyl...všechno co řekneš je to co chci slyšet!
,,Taky tě miluju."Řekl jsme klidně a usmál se na tebe.Zarazil jsi se,zvedl jsi oči ke mě a zčervenal.Pak jsi se radostně usmál a skočil mi kolem krku.

Stáli jsme pod třešní.Jeden vedle druhého.Ty a já.Moje láska k tobě překročila všechny hlanice.Teď už vím jaká by byla moje volba kdyby jsi to nevyslovil.Šel bych a něják tě donutil mě milovat.Tak moc tě miluju a tak moc chci aby jsi byl se mnou,po mém boku,u mě...Miluju tě Kakashi Hatake.Miluju všechno co děláš,co umíš.Miluju všechno co je na tobě.Ale hlavně miluju tebe jako člověka,který mi ukázal co je to odvaha.
,,Miluju tě Kakashi."Zašeptal jsem do větru,který si pohrával s korunami třešní.Usmál jsi se.
,,Ja tebe taky Tanzou...já tebe taky..."Zašeptal jsi na opládku a dál se příjemně a spokojeně usmíval.Nevydržel jsme tu vzdálenost mezi námi.Políbil jsem tě.Začal jsme jemně a rozvážně.Tak jako když se o sebe otírají dvě sametové látky.Jen tak po sobě klouzají.Když jsi ovšem vyšel svým jazyk mě vstřic,zahodil jsme samet a rozhodl se pro vášnivý polibek.Dlouhou dobu jsme tam stáli a líbali se,přerývavě dýchali a hladili se po tváři a ve vlasech.Miluju tě Kakashi a to je všechno co očekávám i od tebe...

Tanzou...nemusíš mi to převypravovat...já tam byl taky.
Já vím Kakashi...ale chci aby jsi si to pamatoval.
Jako bych něco takového mohl zapomenout Tanzou...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama